Ubytování v Ústí nad Labem

Lze najít levné ubytování v centru města Ústí nad Labem nebo tu nejlevnější možnost nabízí pouze ubytovny v okrajových částích?

Kde se ubytovat

Penzion Na Hvězdě

V jedné nejhezčích částí Ústí, což Klíše rozhodně je, najdete tento rodinný penzion. V okolí je plavecký bazén, sportovní hala „Sluneta“, restaurace, bowling i zastávka mhd.

Hotel Větruše

Nejhezčí místo, kde se můžete ubytovat v Ústí, nabízí nádherný výhled na celé město i hrad Střekov. Je zde i restaurace, do centra města vás během 3 minut dopraví lanovka, jejíž dolní stanice je v obchodním centru Forum.

Clarion Congress Hotel

Moderní čtyřhvězdičkový hotel v centru města. K dispozici jsou konferenční sály s celkovou kapacitou 480 osob. Pro hotelové hosty je k dispozici denně otevřená restaurace Benada.

Pivovar Hotel Na Rychtě

Hotel v centru města, kde se můžete nejen ubytovat, ale také výborně najíst a ochutnat oblíbené pivo Mazel. Parkování pro hotelové hosty je hned naproti hotelu.

Hotel penzion Srdíčko

V další krásné části Ústí, což Brná nedaleko hradu Střekov rozhodně je, najdete tento penzion. V okolí je cyklostezka vedoucí podél řeky Labe, poblíž také termální koupaliště a i dobrá dopravní dostupnost díky mhd.

Interhotel Bohemia

Tříhvězdičkový hotel přímo v centru města na náměstí. Nabízí ubytování jak pro obchodní cestující, tak i pro skupiny turistů.

Hotel Vladimír

Stylový moderní hotel, kde bylo ubytováno mnoho českých celebrit. Je možné využít služby půjčovny aut a bezplatné výhody, kterými jsou wi-fi a parkování.

Penzion Green Star

Ubytování v penzionu na okraji městské části Klíše, naproti Gymnáziu.

Pension Duel

Pokoje s koupelnou, tv a wifi nabízí tento pension, který najdete naproti městskému parku Mánesovy sady. MHD je pár metrů odtud. Přečtěte si recenzi.

Penzion Habrovická Bašta

V části města Habrovice, poblíž rybníka, pro milovníky turistiky i cyklistiky, najdete tento penzion. Poblíž je i golfové hřiště.

Apartmán na Vyhlídce

Prostorný a klimatizovaný apartmán, kde je i dětský koutek. Parkování možné v soukromé garáži, poblíž jsou i obchody s potravinami. Mhd je v dosahu. Tipem na výlet v okolí je zoologická zahrada nebo Mariánská skála.

Penzion Úžín

Rodinné ubytování v soukromí, které nabízí nově zrekonstruovaný dům na okraji města 500m od sjezdu z dálnice D8. Nedaleko odtud je golf a také zastávka autobusu mhd.

Penzion Lada a Lada 2

Ubytování ve 2 budovách ve vilové čtvrti Klíše. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Penzion u Kováře

Ubytování v rodinném penzionu. Restaurace v okolí, stejně tak i zastávka mhd.

Ubytovna Motel Garni

Ubytování v městské části Trmice. Poblíž nákupní centrum Globus.

Snad jste si vybrali, kde přespat v Ústí nad Labem a pokud máte další tipy, můžete je napsat do komentářů pod článkem.