Recenze pensionu Duel v Ústí nad Labem

Ještě před rokem jsem  znala město Ústí nad Labem pouze z novin nebo televize a to zejména díky jedné nechvalně známé ulice. Nebýt práce a celkem pravidelných služebních cest, asi by trvalo ještě hodně dlouho, než bych do něj zavítala.

Ústí nad Labem nyní navštěvuji třikrát do měsíce a zůstávám vždy dvě noci. Když jsem hledala nejvhodnější ubytování, měla jsem jasné požadavky. Nechtěla jsem žádný velký hotel, kterých je ve městě hned několik. Jsou neosobní a po práci mám ráda klid a dávám přednost samotě před davy lidí. Na druhé straně mám ráda komfort a základní služby po ruce, koupelnu a toaletu na pokoji a nekuřácké prostředí.  Proto mou volbou nebyla ani ubytovna. Zlatou střední cestou byl penzion. A rozhodování nebylo jednoduché. Ve městě jich je  spoustu, zařízených moderně i umístěných v historických budovách v centru. Troufnu si říct, že si vybere opravdu každý.

Protože ráda po práci relaxuji sportem, zejména jízdou na kole a běháním, hledala jsem penzion v blízkosti parku.

Své kolo stále vozím s sebou a proto bylo samozřejmostí i přístřeší pro něj. A pak pro mě bylo také důležité zabezpečené parkování u hotelu.

To vše a ještě více mi splnil a stále plní Penzion Duel.

Oceňuji blízkost Mánesových sadů, které často navštěvuji a zejména v létě pak zahradu penzionu, kde se skvěle relaxuje s šálkem kávy. A v neposlední řadě i mé kolo zde bylo a je vždy zcela v bezpečí. Blízko je centrum i veřejná doprava, dobré restaurace i kultura. Pokoje penzionu Duel jsou prakticky a útulně zařízené, čisté a tiché. Díky WiFi mohu pracovní resty dodělávat kdykoli. Personál je velmi vstřícný. A cena v poměru kvality ubytování a služeb je příznivá.

Na svůj pobyt v penzionu Duel se vždy těším. Už pro mě není jen synonymem práce, ale i relaxace a načerpání sil. A samotné město Ústí nad Labem mě příjemně překvapilo a těším se, až zde provedu svou rodinu.

Podívejte se na mapě, kde jej najdete.

Tipy kam v Ústí nad Labem