Profi CZ: Firma, která vám pomůže při vymáhání pohledávek od dlužníků

Má vaše firma problémy s tím, že vám některý z klientů nezaplatil fakturu, případně máte dlužníky, kterým jste půjčili peníze? Pokud je chcete získat rychle a bez zbytečných nervů, není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Profi CZ.

Profi CZ je firmou, která pomáhá svým klientům při vymáhání pohledávek od dlužníků. Stále větší počet dlužníků není ochotno své závazky splácet dle podmínek, které jsou smluvně stanovené. Firmy, které nemají dosud proplacené faktury, se takto snadno mohou dostat do finančních potíží. Splatnost některých faktur se opožďuje klidně i o celé měsíce. Vymoci z dlužníků peníze svépomocí pak není vůbec snadné. A právě proto je praktickým řešením obrátit se na Profi CZ.

Pomohou vám vymoci peníze z půjčky i neproplacených faktur

Firma pro své klienty vymáhá jak klasické pohledávky z půjček, tak právě i faktury. Obrátit se na ni můžete jako fyzická osoba, ale i jako firma. Dlužníka na základě vašeho pověření kontaktuje a snaží se všemi dostupnými legálními prostředky vymoci peníze, které vám dluží. V případě úspěchu si pak vezme určité drobné procento z vymožené částky. Pokud ale vymáhání pohledávek není úspěšné, neplatíte jí ani korunu, což lze brát jako velkou výhodu. Rozhodně se tak nemůže stát, že byste se dostali do ještě větších finančních potíží. Smyslem je vám pomoci, nikoliv vás dostat do dalších problémů.

dolary v kurfu

Využijte možnosti odkupu pohledávek a máte po starostech

Kromě vymáhání Profi CZ nabízí také odkup pohledávek. A to v případě, že jsou řádně doložitelné, například směnkou, smlouvou o zápůjčce apod. Tato možnost se vám rovněž vyplatí. V rámci odkupu totiž dostanete ihned většinu peněz, pohledávka pak přechází přímo na Profi CZ, která pak už s dlužníkem jedná svým jménem.