CK Unitour – vše pro vaši spokojenost

CK Unitour působí na českém trhu již od roku 1990 a během více než 25 let své existence získala bohaté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Tato cestovní kancelář se zaměřuje především na organizaci poznávacích zájezdů, ale pochopitelně i na pořádání oblíbených zájezdů k moři.

Cestování po Evropě

Klienty jsou jak jednotlivci, tak i skupiny, část klientely tvoří také školy. Jednou ze specializací CK Unitour jsou cesty po hlavních městech Evropy, přičemž nabízí individuální a profesionální přístup a zpracování vaší cesty za poznáním přímo na míru.

unitour cestovní kancelář

Pokud jde o kolektivní zájezdy, nabídka je velmi pestrá, patří sem již zmíněné poznávací zájezdy, které zaujmou jak milovníky historie a památek, kteří si jistě rádi zajedou například do Bavorska za tamními hrady a zámky, tak i klienty, kteří touží po víru velkoměsta. Ti mohou navštívit třeba Londýn, Miláno, Paříž či Řím nebo Florencii. Na své si přijdou i zákazníci, kteří se chtějí kochat přírodou. Ti si zajedou například do Chorvatska, kde budou obdivovat místní národní parky.

Ústecká cestovní kancelář Unitour nezapomíná ani na děti, těm nabízí skvělou zábavu ve francouzském Disneylandu, německém Legolandu či Belantisu a nebo v italském Gardalandu.

Relaxace a zase relaxace, kdo zastává o dovolené toto krédo, ten může vyrazit na lázeňské pobyty do Maďarska nebo do Německa, navštívit Tropický ostrov.

Dovolená ve Španělsku

Pobytové zájezdy ve Španělsku jsou soustředěny na severu Španělska do oblasti Costa Brava a Costa del Maresme. Jih Španělska pak přivítá klienty CK Unitour v oblasti Costa del Sol, například v letovisku Torremolinos. Pro tuto destinaci je možné zvolit i letecký zájezd.

Více než 13 let se však tato cestovní kancelář soustředí především na pořádání campingových zájezdů do Španělska a Chorvatska. Výhodou těchto programů je hlavně nízká cena, která činí tyto zájezdy atraktivními především pro dětské kolektivy nebo rodiny s dětmi. Vhodné však jsou pro zájemce každého věku. Patří sem i sportovně a jazykově zaměřené pobyty a letní tábory u moře.

Jedním z oblíbených produktů CK Unitour je letní dětský tábor u moře ve Španělsku na pobřeží Costa Brava v půvabném letovisku Blanes. Zájezd je pořádaný ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Ústí nad Labem (DDM UL).

Turisty sem lákají upravené písčité pláže, lemované palmami. Koneckonců sem v minulosti zavítala řada umělců, jako Pablo Picasso nebo Salvator Dalí, jejichž tvorba je dnes jedním z lákadel pro návštěvníky. Své si zde nalezne každý. Romantici navštíví zříceniny hradu, botanickou zahradu s tropickými květinami. Sportovní nadšenci si užijí hlavně plážových sportů.

Cílem klientů CK Unitour je také Camping S´Abanell, který leží přímo u udržované pláže a místní promenády, skýtající příjemný stín. Ubytování je ve čtyřlůžkových rodinných stanech na dřevěných podlážkách, které mají 2 x 2 oddělené ložnice, hned u pláže. Tato poloha je velmi výhodná, hned v sousedství je sportovní hřiště i s dětským bazénem. Kemp nabízí i další vyžití formou animačních programů. Stany jsou moderní, vybaveny elektrickým proudem a osvětlením, k dispozici je i plastový zahradní nábytek. Prostě pohodlí a pohoda.

Městečko Blanes nabízí také různé možnosti nákupu, zábavy nebo tradiční trhy. Kemp je vybaven vším, co je potřeba k pohodlnému strávení dovolené, mimo jiné směnárnu, poštu, denní i noční bar, sociální zařízení a možnost využití automatických praček a sušiček.

Takže vlastně jediné co zbývá, je popřát klientům šťastnou cestu a spokojený a příjemný pobyt.

Kontakty

www.unitour.cz

www.facebook.com/ckunitour

www.twitter.com/ckunitour

skype:unitour.cz

Související: