Instalatér v Ústí nad Labem se hodí vždy

Dobrý instalatér je něco jako výhra v loterii. Často ho nepotřebujete, ale když přijde havárie, což se nám nedávno stalo, pak je dobré vědět, jací instalatéři mají pohotovost v Ústí nad Labem.

Co se stalo

Koupili jsme novou pračku od velkého prodejce elektroniky. Zaplatili jsme navíc i službu zapojení místo původní pračky. Vše proběhlo ok, i kontrola před odjezdem servicemanů. Pračku máme v kuchyni u sporáku a vedle kuchyňského dřezu – pod ním je redukce, kam je napojena odpadní hadice z pračky.

Hadice připojení odpadu od pračky

Při dodatečné kontrole jsem zjistil, že „kolínko“ vedoucí do odpadu při pootočení celkem dost protéká a jak mi řekli tamní technici, oni by prý ani toto neměli dělat, takže bylo jasné, že bude potřeba volat instalatéra. Pokud se vám stane něco podobného, určitě hned vypněte vodu, jinak vytopíte sousedy jako my, když nám ze staré pračky z ničeho nic (po 13 letech) vytekla voda.

Instalatéři v Ústí nad Labem

V okruhu mých známých žádný instalér není, takže nezbylo nic jiného, než otevřít Google a hledat „instalatér Ústí nad Labem“. Několik mi jich vyjelo, ale jako první pan Jiří Šubrt, kde byly kladné recenze a vesměs pozitivní hodnocení.

Zavolal jsem tedy, popsal problém a za 2 hodiny byl pan Šubrt u nás. Samozřejmě kdyby nebyl u jiného zákazníka, asi by přijel dřív.

Zjistil závadu, že je vadná ta hadice (trubka), ale jelikož ji neměl s sebou, ještě ji zajel koupit. Po chvíli byl zpět a vše zapojil a práce byla hned hotová.

Zkontrolovat i to zapojení pračky, což jsme ocenili a po několika dnech „odstávky“ se žena mohla pustit do praní.

I když je Ústí n.L. 100 tisícové město, instalatérů takto ochotných zde bude podle mě jen několik, a za mě mohu říct, že pana Šubrta budu určitě doporučovat i dál. Hodinová sazba sice není nízká, jak se můžete podívat na webu, ale za kvalitu se platí.

Web: www.havarijnisluzby-usti.cz

Napsat komentář