Nový web o podnikání na Ústecku

Chcete se podílet na tvorbě magazínu o úspěšných firmách a podnikatelích v našem kraji? V novém internetovém časopise Vám dáme prostor pro prezentaci.

Ústecké firmy

usti_nad_labem

Katalogů firem je v České republice mnoho a zápis, který tam provedete a ještě za něj zaplatíte každý rok mnoho tisíc korun, je neefektivní, protože konkurence je v každém oboru velká a jste v příslušné kategorii třeba až na dvacáté stránce mezi dalšími 50 firemními zápisy.

U nás nabízíme publikaci článku o Vaší firmě za jednorázový poplatek, který nebudete muset platit každý rok, ale zaplatíte pouze jednou a tento článek bude na webu zachován nastálo.

Další výhoda, v dnešní době velmi významná, je ta, že článek bude mít efekt jak pro návštěvnost Vašich oficiálních firemních stránek, tak i na umístění ve vyhledávačích (Google, Seznam, Bing) a tím pádem budete mít výhodu proti konkurenci.

Naše čtenáře bude zajímat příběh Vaší firmy, proto pokud chcete být součástí magazínu o úspěšném podnikání nejen v Ústí nad Labem, prosím, použijte sekci Kontakt.