InCompany s.r.o. – vše pro Váš dům, byt, či zahradu

Před necelým rokem byla na Bukově otevřena nová vzorkovna rodinné firmy InCompany s.r.o. manželů Polívkových. Na ploše úctyhodných 500m2 nalezneme vše potřebné pro náš dům, byt, či zahradu.

InCompany s.r.o.

Proč právě zde vzniklo toto zajímavé místo, které by nemělo uniknout pozornosti žádného čtenáře, který se dříve či později rozhodne pro rekonstrukci svého bydlení, nebo zahrady, jsme se rozhodli vyzpovídat majitele společnosti pana Daniela Polívku.

dveře

Co Vás přivedlo k otevření vzorkovny v Ústí nad Labem?

Úspěšně podnikat „z garáže“ se dnes již opravdu nedá. Tak jako řada jiných firem jsme i my ve svých počátcích přemýšleli nad tím, zda má, či nemá smysl se pouštět do podobného projektu. Na trhu je již řada firem, které podobné služby nabízejí. Možná však právě proto, jsme se rozhodli jít do toho naplno a ukázat všem, že to jde udělat jinak a lépe.

dveře

Co máte na mysli konkrétně?

Nejde jen o to dodat zboží zákazníkovi rychleji a za dobrou cenu, ale zejména o poradenské služby a následný servis. Díky tomu, že nejsme vázáni na jednoho výrobce, máme možnost zákazníkovi doporučit řešení, které mu nejvíce vyhovuje. Navíc se vždy snažíme udržet určité množství zboží skladem, nebo jej máme nasmlouvané od našeho dodavatele tak, abychom dodrželi krátké dodací lhůty i při zvýšené poptávce. To je pro zákazníka velice důležité. Pokud chce zákazník něco koupit, nemá čas čekat příliš dlouho na své zboží, nebo na to, až mu jej někdo po delším čekání přiveze a neodborně namontuje. A to je podle mne i tajemství našeho úspěchu – dokonalý servis, vše na jednom místě a spokojený zákazník, který se rád vrací a neváhá nás dále doporučit.

domeček

Pustil jste se do podnikání v Ústí nad Labem – co tomu říkalo Vaše okolí a Vaše rodina?

V Ústí nad Labem žiji se svou rodinou a mám tu i mnoho svých přátel. Zřízení provozovny v Ústí bylo proto pro mne jasnou volbou i přes to, že je zde nižší kupní síla obyvatel. Pro moje obchodní plány našla pochopení i manželka a vzhledem k tomu, že se mě rozhodl podpořit i zbytek naší rodiny a kamarádi, pustili jsem se do projektu naplno. Z počátku jsem se obchodní činnosti věnoval sám jako fyzická osoba, později jsem s manželkou založil InCompany s.r.o, kde jsme oba jednatelé.

Stavíte na zelené louce, nebo máte vždy vše předem dokonale promyšleno?

O tom jak by měl podnik fungovat a kam jej chci směřovat, mám jasnou představu již od začátku. Většinu všech rozhodnutí se snažím podřídit naší obchodní filozofii – udělat vše pro to, abych získal dalšího spokojeného zákazníka. Navíc znám velmi dobře prostředí trhu, ve kterém se pohybuji již přes 10 let, díky svému předchozímu pracovnímu zařazení.

domeček pro děti

Co je Vaší hlavní nabídkou?

Hlavní nabídkou naší firmy jsou především interiérové a exteriérové dveře, zahradní domky, infrasauny a zahradní technika. Snažíme se nabídnout kompletní služby kolem domu a zahrady, takže toho co jsme schopni nabídnout je opravdu hodně. Např. jen okolo chatek a zahradních domků je příslušenství tolik, že by to vydalo na několik stran popisu – jednotlivé konstrukce a materiály, doplňky, střechy, ploty, podpěrné konstrukce, barvy a ochranné nátěry… je toho opravdu hodně. V oblasti zahradní techniky máme v nabídce přes dalších 10.000 kusů výrobků. K tomu sauny, přívěsné vozíky, krby a krbová kamna, pelety, bazény s příslušenstvím a mnoho dalšího…

infrasauna

Jaké dále nabízíte služby?

Samozřejmostí je doprava a služby dle individuálního přání zákazníka – např. konečná montáž. Montujeme jak domky, tak dveře, případně provádíme i další doplňkové služby jako je příprava základů, montáže oplocení, střechy, nátěry a mnoho dalšího. V rámci jednotlivých dodavatelů dále nabízíme záruční a pozáruční servis.

Na co se můžeme těšit v nejbližší době?

Od 5.1. 2015 jsme zástupci fa Classen – výrobce dveří pro náš region. Aktuálně jsme připravili pro naše zákazníky řadu infrasaun, které jsou k dispozici k odběru na naší vzorkovně, stejně tak i některé zahradní domky, dětské domečky a další zahradní technika. Také jsme připravili novou kolekci krbových kamen a rozšířili nabídku naší nabídky o nové produkty.

Jaké máte plány do budoucna?

Rozhodně se budeme snažit nadále rozvíjet naši vzorkovnu a rozšiřovat přehled dalšího sortimentu. Připravujeme další produkty, jednáme novými dodavateli, obracíme se na výrobce. Navazujeme spolupráci s novými obchodními partnery, kteří nás zastupují v rámci jednotlivých regionů.

Chcete ještě něco vzkázat našim čtenářům?
Rád bych všechny pozval na naši vzorkovnu v Ústí nad Labem na Bukově, v ulici na Valech (vedle jízdárny Tatran), abyste se mohli sami přesvědčit o tom, jak to u nás funguje.

Těšíme na Vaši návštěvu.

Daniel Polívka, InCompany s.r.o.

 

Děkujeme za rozhovor

Jan Jelínek, Usti-nad-labem.city