Předvánoční úklid vyřeší úklidové firmy

Vánoce jsou tady každou chvíli. S každým dnem vánoční nálada sílí a vy možná upadáte do deprese, protože jste ještě nezačali s vánočním úklidem. Nezoufejte, zdaleka nejste jediní a vše ještě lze stihnout.

Stačí si práci zorganizovat a udělat plán, nebo si najmout profesionální úklidovou službu.
Jestliže se rozhodnete pro úklid sami, ze všeho nejdříve si sepište, co všechno musíte udělat. Potom se zamyslete a práci si zorganizujte, ušetříte tak ve výsledku čas. Část práce můžete přenechat dětem nebo manželovi (manželce), což vám úklid značně ulehčí.

Úklidové firmy v Ústí nad Labem

Jestliže si chcete poklidně užít atmosféru přicházejících Vánoc a vánoční svátky, můžete využít nabídky profesionálních úklidových firem. Ty většinou uklidí celý byt či dům do nejmenšího detailu během jediného dne.

V Ústí nad Labem existuje nespočet firem, které tyto služby nabízejí. Některé z nich vám například mohou nejen provést komplexní úklid, ale také vyčistit koberce, čalounění a mnoho dalšího.

Využít můžete jednorázového nebo pravidelného úklidu.

Úklid v Ústí nad Labem nabízejí firmy jako Saxana, která mimo kompletní servis nabízí také zapůjčení čistících strojů. Dále Deira, jež se pyšní 20 lety praxe v oboru a mnoho dalších. Nezapomínejte také, že vybrat si můžete z velkého počtu inzerátů, kdy úklid nabízejí i fyzické osoby, především studentky, můžete tak výrazně ušetřit.

úklid bytu

Další ústecké úklidové firmy

Za málo peněz hodně muziky

Cena úklidových společností se liší. Standardně se udává ve dvou formách, jednak se počítá hodinová sazba, nebo rozloha plochy k úklidu. Obecně lze říci, že výhodnější jsou většinou ty firmy, které si účtují za uklizenou plochu, minimálně se tak vyhnete zbytečnému protahování úklidu.

Podle hodinové sazby zaplatíte za hodinu úklidu průměrně 110 korun. Pokud se počítá uklizená plocha, ceny se pohybují od 25 Kč/m2. Celkový úklid vás průměrně nejlevněji vyjde asi na 1 500 korun – vždy samozřejmě záleží na konkrétní realizaci (mytí oken, čištění čalouněného nábytku apod.) a konkrétní úklidové firmě.

Úklidové firmy poskytují kompletní servis. Samozřejmě vám uklidí všechny místnosti v domě či bytu. Dále nabízejí mytí oken, čištění čalouněného nábytku a koberců, mytí dveří, topných těles, odvoz odpadu nebo dokonce odklizení sněhu.

Jaké máte zkušenosti s úklidovými firmami nebo jednotlivci, kteří u vás doma uklízeli? Podělte se s čtenáři v diskusi pod článkem.