Agentura Děti na hrad, to je radost na klíč z Ústí nad Labem

Děti na hrad je mladá a dynamická agentura s širokou nabídkou služeb pro soukromý i veřejný sektor, se sídlem v Ústí nad Labem, a působností po celé České republice. Primárně se zabývá pronájmem atrakcí pro děti i pro dospělé, ale například také organizováním akcí na klíč či doplňkovými službami spojenými se zábavou napříč generacemi.

Děti na hrad

Na začátku celého nápadu byla nespokojenost, jak s nabídkou pronájmu dětských atrakcí či programů na dětskou narozeninovou oslavu, která nebyla zde v regionu prakticky žádná, tak s kvalitou a s cenami těch málo půjčoven či agentur které zde v té době fungovaly.

Skákací hrad jsme si na narozeninovou oslavu zapůjčili až v Praze a rozhodli se vyzkoušet na vlastních dětech jejich reakci. A protože se hrad osvědčil a děti byly nadšené, na zkoušku jsme zakoupili 4 menší hrady s vizí pronájmu právě na oslavy narozenin na zahradách rodinných domů. To bylo na konci srpna roku 2012, tehdy se datují začátky naší agentury a našeho podnikání.

Od roku 2012 však došlo k velkému progresu nejen v oblasti kvantity nabízených atrakcí, ale také kvality poskytovaných služeb.

Děti na hrad 3

V současné době najdete v našem sortimentu už téměř 70 položek. V dětské sekci nabízíme celkem 23 skákacích hradů různých vzhledů a velikostí, z toho 11 menších hradů pro domácí využití a 12 profi hradů pro využití veřejné.  V sekci pro dospělé je v současné chvíli již 10 různorodých atrakcí.

A neusínáme na vavřínech! Neustále hledáme nové možnosti, které by dokázaly uspokojit stále větší požadavky našich zákazníků.

Děti na hrad 2

Vedle nafukovacích atrakcí nabízíme i různé doprovodné služby jako malování na obličej, bodypainting, airbrush a twinkle tetování, zapůjčení elektrických čtyřkolek, šlapacích kárek, koníků Ponnie, masky oblíbených seriálových postaviček či animační programy pro malé i velké.

Děti na hrad 1

Vzhledem k široké škále zprostředkovaných služeb jsme také schopni kompletně naplánovat a zorganizovat např. narozeninové oslavy, dětské dny, městské či obecní slavnosti, teambuildingové akce a firemní dny, event marketing.

Kvalitní ozvučení, DJs  & hudební produkce, moderátor,  cateringové služby či HappyBox? Není problém. Každá akce je pro nás výzvou a my se posouváme dál v tom, co děláme.

U nás stále ještě platí – Na prvním místě je spokojenost klienta!

Důležitou součástí naší nabídky je profesionální a vyškolený personál. Nejen, že zaměstnáváme lidi studované pro práci s dětmi, ale také lidi, kteří děti jednoduše milují. Ať už to jsou maminky na mateřské dovolené nebo lektorky různých dětských zájmových kroužků, na dobrém přístupu ke klientům a samotným uživatelům našich atrakcí a služeb si zakládáme.

Důkazem jsou stovky spokojených klientů, a to nejen v České republice, ale už i v zahraničí.

A protože náplní naší práce je zábava a radost, snažíme se radost dávat i tam, kde chybí. Snažíme se podporovat dobré věci či projekty, aktuálně podporujeme nadaci Plamínek naděje, na jejíž konto z každého zapůjčeného hradu v roce 2015 věnujeme 50,- Kč

Obraťte se na nás a my se o vše postaráme. Cenami se od konkurence možná nelišíme. Profesionálním přístupem a kvalitními službami rozhodně ano!

Chcete party na klíč od A do Z? Chcete se jen bavit a nemít žádné starosti s přípravou?

Nemožné na počkání, zázraky do dvou dnů, to jsou naše hesla!

Více informací o naší společnosti a službách najdete na našem webu a Facebooku.

www.detinahrad.cz

www.facebook.com/detinahrad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *