Maluji originální obrazy a navrhuji dekorativní polštáře

Jmenuji se Iveta Veverková, jsem malířka a interiérová designérka. Maluji obrazy technikou – Enkaustika. Tato technika malování má své počátky již v období antiky. Odtud pochází také jeho název.

Horký včelí vosk s dodaným barevným pigmentem je nanášen na plátno, upravené dřevo, křídový nesavý papír, nebo jiné materiály. Po aplikaci horkého vosku se malba upravuje kartáči a kovovými nástroji. Také po jeho ochlazení lze výtvarné dílo dotvořit pomocí nahřátého náčiní. Pokud Vás tato technika zajímá, více se o ní dozvíte na mém webu v článku Co je enkaustika.

TECHNIKA MALBY A KRESBY

Maluji horkým voskem technikou Enkaustika, kreativní perokresbu Zentagle a portréty tužkou.

Enkaustika

Iveta veverková obraz enkaustika 1 Iveta veverková obraz enkaustika 2 Iveta veverková obraz enkaustika 3

Zentagle

Iveta Veverková obraz zentagle 1 Iveta Veverková obraz zentagle 2

Portréty

Iveta Veverková obraz portrét 1 Iveta Veverková obraz portrét 2

Iveta Veverková obraz portrét 3 Iveta Veverková obraz portrét 4

KDE SE INSPIRUJI ?

Inspiraci pro malování mám všude kolem sebe. Stačí se jen dívat a všímat si i maličkostí, které na první pohled nemusí hned každého zaujmout, ale na druhý pohled už je to třeba jiné. Maluji převážně abstraktní obrazy, ale mezi mé oblíbené téma patří také příroda, především rozkvetlé louky. Pohled na rozkvetlé louky je pro mě něco velmi krásného a inspirativního. Příroda dokáže barvy krásně sladit , aniž by si se skladbou barev nějak lámala hlavu a to je prostě dokonalé!

OBRAZ – DOMINANTNÍ PRVEK V INTERIÉRU

Jako malířku, ale také interiérovou designérku mě též zajímá koncept propojení obrazů v interiéru. Obraz je vždy zajímavou předlohou pro kombinování barev v interiéru, kde je velmi výrazným a někdy i dominantním prvkem. Pokud se nám podaří přenést atmosféru obrazu spolu s barevností do prostoru, vytvoříme pro sebe něco originálního.

Obraz dominantní prvek v interiéru

DEKORATIVNÍ POLŠTÁŘE S ORIGINÁLNÍM POTISKEM

Při studiu interiérového designu jsem navštívila v Paříži veletrh nábytku, bydlení, interiéru a dekorace MAISON OBJET, kde se zrodil můj nápad na tvorbu dekorativních polštářů. Líbí se mi originální motivy, které jsou něčím zajímavé. Chtěla jsem dosáhnout toho, že má malba nebude umístěná pouze na zdi v podobě obrazu, ale také na dekorativním polštáři, který má stejný motiv. Tyto dekorativní polštáře mají stejný potisk, jako originál obrazu a v této kombinaci tvoří sjednocený celek. Výroba dekorativních polštářů je v České republice s velmi kvalitním potiskem a na kvalitním materiálu včetně vnitřní výplně.

Dekorativní polštáře Iveta Veverková 3 Dekorativní polštáře Iveta Veverková 1 Dekorativní polštáře Iveta Veverková 2

Dekorativní polštáře Iveta Veverková 6 Dekorativní polštáře Iveta Veverková 5 Dekorativní polštáře Iveta Veverková 4

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT

-Obrazy v různých rozměrech

-Kolekce několika obrazů

-Fotogalerie pro inspiraci

-Zakázková malba

-Dekorativní polštáře

Budu se těšit na Vaši návštěvu v mé internetové prodejně :

www.ivetaveverkova.cz

https://www.facebook.com/obrazyIV