Liftago v Ústí nad Labem

Hledáte kvalitní taxislužbu? Potřebujete se dostat na konkrétní místo ve městě Ústí nad Labem rychle a výhodně? Užijte si příjemnou a pohodlnou jízdu díky aplikaci Liftago. Je to snadné.

Co je Liftago

Liftago je mobilní aplikace, která spojuje licencované řidiče taxislužeb se svými zákazníky. Aplikace Liftago vznikla již v roce 2012 a nyní funguje v řadě měst České republiky. A v září 2018 rozšířila působnost i do Ústí nad Labem. Díky této aplikaci jsou zdlouhavé telefonáty minulostí, jelikož aplikace umožňuje objednat si taxi za pár sekund. Stačí několik kliknutí na mobilu a taxi je do 5 minut na požadovaném místě. Řidič se také nebude dlouze vyptávat na cestu, jelikož díky GPS souřadnicím vašeho telefonu bude přesně vědět, kam má přijet.

Jak aplikace Liftago funguje – recenze

Prvním krokem pro použití aplikace je potřeba si ji stáhnout do svého telefonu (stahovat lze pro Android i iOS), pokud ji tedy ještě nemáte. Aplikace je zdarma. A potom už vás čeká jen několik kliknutí na vašem telefonu:

  1. Vyberete si odkud a kam chcete jet.
  2. Odešlete svou objednávku řidičům ve svém okolí.
  3. Řidiči vám obratem pošlou své nabídky.
  4. A nakonec si vyberete vhodného řidiče.

Vybírat můžete na základě ceny, doby dojezdu, hodnocení řidiče předchozími zákazníky nebo dle typu auta. Pak už jen vyčkáte na příjezd řidiče. Příjezd vozu můžete navíc sledovat přímo v aplikaci.

Proč používat právě Liftago?

Liftago aplikace je specifická tím, že nabízí řadu výhod oproti klasickým taxislužbám.

Liftago taxi v Ústí nad Labem

V aplikaci si můžete například ověřit cenu ještě před jízdou. Během cesty můžete využít virtuální taxametr, který vám umožní kontrolovat výslednou cenu. Aplikace Liftago je navíc jediná aplikace na českém trhu, která dává zákazníkovi svobodný výběr z licencovaných řidičů podle jejich hodnocení ostatními zákazníky, nabízené ceny, fotky a typu vozu. Takže předem budete vědět, jaký typ auta přijede a budete mít představu o výsledné ceně. Dle hodnocení řidiče se pak můžete spolehnout na příjemné vystupování a obětavost řidiče. Po skončení jízdy máte také příležitost ohodnotit jednotlivé řidiče, což vede ke zkvalitnění služeb. Liftago se svým principem navíc odlišuje tím, že využívá stávající řidiče taxi vozů a cenu si stanovuje samotný řidič.

Pouze autorizovaní řidiči

Podstatnou výhodou aplikace Liftago je také, že spolupracuje pouze s certifikovanými řidiči, kteří splňují veškeré povinnosti stanovené právními předpisy. Ať už se jedná o vlastnictví samotné licence, střešní svítilnu žluté barvy s nápisem TAXI, schválený taxametr a další kladené požadavky.

Už máte mobilní aplikaci Liftago ve svém mobilu? Jezdit taxíkem nebylo nikdy snadnější.

Kontakt: www.liftago.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *