Diamant Expo Chabařovice pořádá veletrhy a výstavy

Na Ústecku sídlí velmi významná společnost Diamant Expo spol. s. r. o., která se řadí mezi přední dodavatele v oblasti mobilních zastřešovacích systémů. Firma působí nejen v České republice, ale také na Slovensku. Mobilní haly a párty stany je možné využít jako rovnocennou náhradu za pevné budovy. Lze je využít prakticky na jakémkoliv místě, kde je potřeba zorganizovat výstavu, firemní, kulturní či sportovní akci.

Diamant Expo čerpá z dlouholetých zkušeností, díky kterým si postupně vybudovala pevné místo na trhu.

O společnosti Diamant Expo

diamant expo 1

Společnost Diamant Expo byla založena v roce 1996 a nahradila tak firmu RDM Spilka, která působila v oblasti výstavnictví od roku 1994. Firma se orientuje na dvě základní oblasti, výstavnictví a výstavbu a pronájem mobilních a výstavních hal, párty stanů a dalších. Obě tyto činnosti, které společnost provozuje, jsou určitým způsobem propojené a poskytují tak ucelenou nabídku ve svém oboru.

Firma Diamant Expo sídlí v Chabařovicích, okres Ústí nad Labem. Kompletní informace o společnosti najdete na oficiálních webových stránkách Diamantexpo.cz. Mezi její významné partnery patří například Prima Receptář, Český kutil.cz, obydleni.cz a jiné.

Čím se společnost Diamant Expo zabývá?

Společnost letos oslaví 20 let od svého založení, za dobu své působnosti se stala předním pořadatelem regionálních výstav a veletrhů v rámci ČR. Rozděluje se na dvě samostatné divize, jedna se zabývá výstavnictvím a navazuje tak na tradici předchůdce RDM Spilka, druhá divize pronajímá a prodává mobilní zastřešovací systémy

Diamant Expo provozuje také výstaviště v Lounech a v Liberci, jež se těší hojné účasti vystavovatelů a návštěvníků.

Mobilní haly přináší mnoho výhod, neboť jejich montáž a demontáže je velice rychlá a snadná. Navíc je lze snadno přizpůsobit potřebám klienta (rozsah, velikost, tvar, umístění). Použité materiály a technologie jsou na špičkové úrovni a jsou zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb.

Diamant Expo 2

Přesvědčte se sami

Společnost se snaží klientům vyjít maximálně vstříc a poskytnout široké spektrum komplexních služeb. Ostatně přesvědčit se o tom můžete sami. Důraz je kladen na kvalitu a bezpečnost.

Kontakty:

Diamant Expo spol. s r. o.

Marie Kršňákové 119
403 17 Chabařovice
Česká republika

tel: +420 475 214 793-4
mob: +420 606 771 625
fax: +420 475 214 793

E-mail: sekretariat@diamantexpo.cz

Web: www.diamantexpo.cz